Canlı Borsa


  • Canlı borsa, kripto paralar, altın fiyatları, döviz fiyatları, yabancı borsa endeksleri, haberler, piyasa analizleri, gelişmiş grafik özellikleri ile finansal piyasaları gerçek zamanlı takip edip, BIST Pay ve VIOP piyasalarında işlem yapmanızı sağlayan uygulamadır.
  • Kişiselleştirilebilen ve kayıt edilebilen birden fazla izleme ekranı üzerinden, ilgilendiğiniz enstrümanları farklı sayfa görüntüleme ayarlarıyla takip edebilirsiniz. İzleme listenizdeki sembolleri sıcaklık haritası ve hızlı al/sat listesi olarak izleyebilir ve tek dokunuşla emir gönderebilirsiniz.
  • Hazır piyasa listeleri ile BIST Pay, VIOP, Endeks, Varant, Döviz, Altın, Kripto Para, Faiz, Yabancı Borsa Endeksleri gibi finansal piyasalara ait enstrümanları kolayca takip edebilirsiniz.
  • Fiyat alarmı kurabilir, takip ettiğiniz enstrümanlar beklediğiniz seviyelere geldiğinde uyarılar alabilirsiniz.

Gelişmiş Analizlerle Piyasaları Daha İyi Yorumlayın


  • Borsada işlem gören şirketlerin bilanço, şirket kartı, takas, sermaye artırımı gibi bilgilerine kolayca ulaşarak analiz yapabilirsiniz. Aracı kurum dağılımı, kademe analizi, derinlik ve emir defteri verilerini anlık olarak izleyebilir, en çok yükselen, düşen ve işlem hacmi en yüksek olan sembolleri gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.
  • Getiri Karşılaştırması ile farklı verilerin getirilerini karşılaştırabilir, Döviz Çevirici ile para birimlerini birbirine gerçek zamanlı verilerle çevirebilirsiniz.
  • Pivot analizi ile destek ve direnç seviyelerini takip edebilirsiniz.
  • Takip ettiğiniz enstrümanların sosyal medyada yapılan paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.

İşlem Kolaylığı


Bir çok ekrandan hızlıca emir gönderebileceğiniz Al-Sat kısayolları ve yenilenmiş Emir Ekranları, Hızlı Al-Sat ve portföy takip ekranları ile piyasa hızına ayak uydurun.

Tutar ile emir girişi, önceden tanımlanmış hazır miktarlar, hızlı fiyat atama özellikleri, emir ekranı izleme modu, hazırladığınız emirleri parka çek özelliği ile yenilenmiş işlem özelliklerinden faydalanabilirsiniz.


Sesli Komut ile Konuşarak Aksiyon Alın


Mobil IQ ile sunulan sesli komut özelliği sayesinde konuşarak sembollere erişebilir, emir gönderebilir, istenen bir aksiyonu gerçekleştirebilirsiniz. Emir vermek istediğiniz sembolün adını, işlem fiyatını ve yönünü söyleyerek emir gönderebilir, istediğiniz sembolün ilişkili detay ekranına sesli komut vererek ulaşabilirsiniz.


Gelişmiş Teknik Analiz Özelliklerinden Faydalanın


Yenilenen grafik özellikleri ile Matriks Mobil IQ uygulaması üzerinden 80'den fazla indikatöre ulaşabilir, mum formasyonları, paternler ve farklı çizim özelliklerini kullanabilirsiniz. Grafik üzerinde sembol karşılaştırma yapabilir, yaptığınız çalışmaları tek sembolde ya da tüm semboller için kaydedebilirsiniz.


Alarmlar


Takip ettiğiniz semboller için fiyat alarmları, haber alarmları ve olay alarmları kurabilirsiniz. Böylece hiçbir gelişme ve hareket dikkatinizden kaçmaz.


Hızlı Al Sat


Hızlı alsat ekranı ile aktiften al, aktiften sat, pasiften al, pasiften sat gibi emirlere tek ekrandan ulaşıp hızla emir gönderebilirsiniz.


Sık Kullanılanlar


Para Giriş Çıkış Analizi: Piyasada alıcıların ve satıcıların yoğunlaştığı hisseleri tespit etme kolaylığı sağlar.


Kademe Analizi: İşlemlerin gerçekleştiği fiyat kademelerini ve alış satışların dağılımlarını verir.


Derinlik: Borsada bekleyen alış ve satış emirleri ile gerçekleşen işlemleri anlık ve canlı olarak verir.


Aracı Kurum Dağılımı: Hisseleri en çok alan ve satan kurumları detaylı şekilde verir.


Aracı Kurum İşlem Hacimleri: Borsada işlem yapan aracı kurumların alış, satış, toplam ve net hacim bilgilerini verir. En çok alım ve satım yapan kurumları bulmanızı sağlar.


Matriks Mobile IQ İndirin